"Enter"a basıp içeriğe geçin

Baş ve Diş Ağrısına Karşı Dua

Bir tahta üzerine müselles vefk harf olarak yazı lır. Ba’dehu eline bir çekiç ve bir çivi alımr. Hasta sağ elinin şehadet parmağını . ağrıyan a’zası Uzerine hafifçe bastırır. Sen de elindeki çiviyi el if harfinin üzerine koyar, bir kere:

Bismillahirrahmanirrah·aym* Sebbahisme rabbikel a’la* Ellezi haleka fesevva* Vellezi kaddera feheda* ayeti kerimelerini okursun ve çekici çivi ye hafifçe tıklarsın . Şayet ağrı geçmemiş ise çiviyi vetkin ikinci hanesindeki (H) harfinin üzerine getirir ve yukarıda yazılı Ayetleri iki defa okur ve çekiçle ç ı vıye hafifçe vurursun. Sonra hastaya ağrı sının geçip geçmediğini sorarsın. Geçmiş ise çiviyi orava hafifçe çakarsın. Eğer ağrı devam ~diyorsa ağrı geçineeye kadar çiviyi sırası ile her haneye götürür ve o hanenin adedi kadar ayetleri okursun. Ağrı hangi hanede geçerse çiviyi o haneye birazcık çakarsın.

Bir önceki yazımız olan Erkeklik Bağlama Nasıl Bozulur? başlıklı makalemizde erkeklik bağlama, erkeklik bağlama bozma ve erkeklik bağlama çözme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac