"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sihir Bozmak İçin

Temiz bir porselen tabağa misk ve safran mürek.kebi ile üçlü vefk yazılır. Etrafına hurufu mukattaa ile Ayet el-Kürsi ve arkas ından da:

Kale musa mi ci’tüm bihis sihra* innallibe se yübtılüh* innallibe li yuslibu arneiei müfsidin* Übtlltü an fdlinibni fdlinete ve fülinete binti llllinete cemiy’ıl a’mili vel eshirivel aziimi vel akdi in kinet fi verakatin ev arkın ev huyutan ev tuyôrin ev nirin ev tUrabin ev main ev heviin ev şecerin ev hacerin bitdün batdün bitdün ma amili vemi kinu ya’melôn*

Ayet ve dua~ar yazılıp üzerine bir miktar su konularak yazılar silinir. Bu sudan bir miktarı meshura içirilir. Ve bir kısmı ilede hasta temiz yıkandıktan sonra son su olarak bir leğen içerisinde vücudunun her yerine değecek şekilde dökünilr. Leğendeki bu su ayak değmeyen bir yere bir bahçeye veya bir ağaç dibine dökülür. Kendisine sihir yapılmış kimse bu ameliyyeyi yaptığı·takdirde biizniilah sihrin tesirinden halas olur.

Sayıın okurlarımı Sihir yapan· veya yaptıranlar bu kötü kastlarının tesirinin azaldığınl! veya bozulduğunu gördükleri veya hissettikleri zaman bu sihir ve kötülüklerini tekrarlarlar .

Bir önceki yazımız olan Büyü kaç günde bozulur? başlıklı makalemizde adana medyum, büyü bozulması ve büyü bozumu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac